Vai pienākušas beigas? Andris Kivičs šorīt smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā

Portāls
1.2K+Shares

Publicēts

10 mēnešu mīlasstāsts varētu būt noslēdzies, bet Andris nesaprot, kā var diendienā atzīties otram mīlestībā, teikt, ka nevar bez otra cilvēka dzīvot, bet tagad šādi spīdzināt… Kivičs neslēpj, ka nespēja bez Lienes dzīvot un aicina līdzcilvēku viņa mīlai to pateikt.

Vēl pirms dažām dienām Andris sūrojās, ka pēc Lienes Skulmes došanās prom neko nav spējis dzīvē darīt kā vien gulēt un ļauties bohēmai, tomēr ne pārāk veselīgā dzīvesveida saistību ar sirdsdarbības problēmām viņš vismaz pagaidām publiski nav sasaistījis.

Kā var spriest no Andra ierakstiem sociālajos tīklos, viņš apsver iespēju vērsties pēc palīdzības organizācijā “Bezvēsts.lv”, kas nodarbojas ar bez vēsts pazudušu cilvēku meklēšanu. Tādā statusā, viņaprāt, patlaban varētu būt arī Liene Skulme, kura pēc, iespējams, dubulta vardarbības akta nu ir pazudusi un mājās nenāk. Jauns.lv rīcībā esošā informācija liecina, ka Skulme ar pārsistu pieri šobrīd slēpjas un ir tuvinieku apgādībā.

11
Komentāri

avatar
Jaunākie Vecākie Populārākie
inca
inca

Bildes izskatas divi dazadi cilveki

Krauklis
Krauklis

Dolbojobs…. abi stulbi ?

incuks
incuks

cirks

ģirts
ģirts

Asta la vista,baby!

Raimis
Raimis

Ilgi vēl uz šiem lošiem jāskatās??????

Janka
Janka

Pārkodās losis

Aigars
Aigars

nav jau varbūt nekāds svētais bet re kā mušas apdirst lec kā uz meduspodu-Jums laikam dzīvē tikai baltā strīpa bijusi bez sūdu strīpām?paskataties uz apenēm pirms mest veļenē

andza
andza

Dzili liels debilikis vai nav apnicis portaliem sos stulbenus aprakstit stulbums

Gints
Gints

Ja visā šajā šovā piedalās vēl mediķu brigāde,tad algas celšana viņiem nav vajadzīga. Šovā un cirkā var labi nopelnīt.

Dodo
Dodo

Andrit Tev nav galva uz pleciem😂

Citi šobrīd lasa

Citas ziņas