Lienes Skulmes ģimene lūdz palīdzību! “Kivičs piekāva Lieni un viņam ir jāsēž cietumā!”

Portāls
589Shares

Publicēts

Vispirms, nevairoties rupjību, Kivičs tviterī ierakstīja: “Vislielākais pi**ec dzīvē ir tas, ka mēs visu saprotam tikai kaut kad vēlāk. Un nav otrā piegājiena”, bet pēcāk jau bija pavisam konkrēts: “Tas ir pi**ec”. Vēl pēc vairākām stundām Andris pavēstīja: “Tagad notiek kaut kas tāds, ko jūs nevarat pat iedomāties.”

Patiesībā incidents ir vēl nopietnāks. Kā noskaidroja Jauns.lv, sazinoties ar Lienes Skulmes tuviniekiem, it kā “Andris Lieni zvērīgi piekāvis”, turklāt divas dienas pēc kārtas – gan izklaides centrā “Bowlero”, gan nākamajā vakarā (piektdien) pie Nacionālā teātra.

Radinieki nedomā atstāt Kiviču nesodītu par šīm zvērībām – viņi beidzot ir vērsušies policijā un snieguši palīdzīgu roku Lienei, lai viņa varētu atgūties fiziski un emocionāli. Tuvinieki atklāj, ka Kivičs abās minētajās vietās savu „mīļoto sievieti” piekāvis publiski, tāpēc notikušajam, protams, ir aculiecinieki, kas ļoti lūgti atsaukties uz epasta adresi liecinieki@inbox.lv .

Avots

3
Komentāri

avatar
Jaunākie Vecākie Populārākie
Edgars
Edgars

Vienkārši nav visi maajas tiem abiem kaa vienam tā otram šis gads to parādīja ar saviem stublājiem izgajieniem sociālajos tīklos uz durdomu prom abus….

Arnis Irbe
Arnis Irbe

Jūs padarāt par valsts mēroga traģēdīju divu cilvēku dzīvi grēkā un pataisīt to par republikas nozīmes noziegumu,kauns masu medijiem par šo pretīgo ālēšanos.

Zinta
Zinta

Nevajadzēja jaukties ğimenē!

Citi šobrīd lasa

Citas ziņas