Lienes Skulmes ģimene lūdz palīdzību! “Kivičs piekāva Lieni un viņam ir jāsēž cietumā!”

Portāls
589Shares

Publicēts

Šonedēļ portāla Jauns.lv rīcībā nonāca satraucoša informācija – aculiecinieki vēstīja, ka ceturtdienas pēcpusdienā ar pamatīgu kašķi beigusies muzikanta Andra Kiviča un sabiedrības dāmas Lienes Skulmes atpūta kādā izklaides centrā. Kā stāsta aculiecinieki, Andris ar Lieni esot krietni sastrīdējušies un abu “saruna” notikusi tiešām augstos toņos un vardarbībā.

Ķilda beigusies ar to, ka Liene ar pārsistu pieri nonākusi slimnīcā, kur tikusi pie vairākām šuvēm. Lai gan Andris pats vēstījis, ka pēc strīda izklaides centru pametis, Lienei nav darījis pāri un par tālāko vispār īsti neko nezinot, viņa aktivitātes sociālajos tīklos liecina – tā nez vai bijis. Vēlies turpināt lasīt šo rakstu? (Zemāk spied ‘Uzzināt vairāk!”)

3
Komentāri

avatar
Jaunākie Vecākie Populārākie
Edgars
Edgars

Vienkārši nav visi maajas tiem abiem kaa vienam tā otram šis gads to parādīja ar saviem stublājiem izgajieniem sociālajos tīklos uz durdomu prom abus….

Arnis Irbe
Arnis Irbe

Jūs padarāt par valsts mēroga traģēdīju divu cilvēku dzīvi grēkā un pataisīt to par republikas nozīmes noziegumu,kauns masu medijiem par šo pretīgo ālēšanos.

Zinta
Zinta

Nevajadzēja jaukties ğimenē!

Citi šobrīd lasa

Citas ziņas